Easy-Cut bandzaag voor portaband machines 13 mm x 0,6 mm x 1735 mm
Easy-Cut bandzaag voor portaband machines 13 mm x 0,6 mm x 1735 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110794 |
| EAN | 7311518953201 |
| SKU leverancier | 3834-DRL-CT |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 3 3/16 in |
| Gewicht | 35 G |
| Totale lengte | 81 mm MM |
| Diameter | 6.35 mm in |
| Artikelcode (SKU) | 110794 |
| EAN | 7311518953201 |
| SKU leverancier | 3834-DRL-CT |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 3 3/16 in |
| Gewicht | 35 G |
| Totale lengte | 81 mm MM |
| Diameter | 6.35 mm in |
| BETMS laser markering | CT |
| Lengte B | 81 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw