Centreerboor met hardmetalen punt voor gatzagen 6,35 mm x 81 mm
Centreerboor met hardmetalen punt voor gatzagen 6,35 mm x 81 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110797 |
| EAN | 7314150265138 |
| SKU leverancier | 3834-DRL-L |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 4 31/64 in |
| Gewicht | 25 G |
| Totale lengte | 114 mm MM |
| Diameter | 6.35 mm in |
| Artikelcode (SKU) | 110797 |
| EAN | 7314150265138 |
| SKU leverancier | 3834-DRL-L |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 4 31/64 in |
| Gewicht | 25 G |
| Totale lengte | 114 mm MM |
| Diameter | 6.35 mm in |
| Lengte B | 114 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw