Houder met snelwisselfunctie voor hardmetalen gatzagen, 32 mm x 210 mm x 11,1 mm
Houder met snelwisselfunctie voor hardmetalen gatzagen, 32 mm x 210 mm x 11,1 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 562358 |
| EAN | 7311518228590 |
| SKU leverancier | 3834-ARBR-9100-C |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 250 G |
| Diameter | 11/32 in |
| Minimale klauwafmeting | 10 MM |
| Past op gatzaag | 1 1/4 - 6 in |
| Artikelcode (SKU) | 562358 |
| EAN | 7311518228590 |
| SKU leverancier | 3834-ARBR-9100-C |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 250 G |
| Diameter | 11/32 in |
| Minimale klauwafmeting | 10 MM |
| Past op gatzaag | 1 1/4 - 6 in |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw