Slijpsteen, synthetisch, korrel 220, 100 mm
Slijpsteen, synthetisch, korrel 220, 100 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111279 |
| EAN | 7311518264895 |
| SKU leverancier | SHARP-X |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 100 MM |
| Gewicht | 25 G |
| Totale lengte | 4 in |
| Weight (oz) | 0.9 oz |
| Artikelcode (SKU) | 111279 |
| EAN | 7311518264895 |
| SKU leverancier | SHARP-X |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 100 MM |
| Gewicht | 25 G |
| Totale lengte | 4 in |
| Weight (oz) | 0.9 oz |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw