Slijpsteen, synthetisch, korrel 220, 100 mm
Slijpsteen, synthetisch, korrel 220, 100 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111214 |
| EAN | 7311518041366 |
| SKU leverancier | LS-COMBINESS |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 100 MM |
| Gewicht | 75 G |
| Materiaal | Synthetic |
| Totale lengte | 4 in |
| Artikelcode (SKU) | 111214 |
| EAN | 7311518041366 |
| SKU leverancier | LS-COMBINESS |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 100 MM |
| Gewicht | 75 G |
| Materiaal | Synthetic |
| Totale lengte | 4 in |
| Weight (oz) | 2.6 oz |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw