Artikelcode (SKU): 829614 SKU leverancier: CBP1253000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 829614
EAN 8714452060605
SKU leverancier CBP1253000
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM