Artikelcode (SKU): 829616 SKU leverancier: CBP3504200
Specificaties
Artikelcode (SKU) 829616
EAN 8714452060629
SKU leverancier CBP3504200
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.40 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 12 MM