Artikelcode (SKU): 829615 SKU leverancier: CBP2303000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 829615
EAN 8714452060612
SKU leverancier CBP2303000
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22.23 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM