Bi-metalen bandzaag, Easy-Cut voor uiteenlopende zaagbehoeften, medium (middelgroot), 27 mm x 0.9 mm
Bi-metalen bandzaag, Easy-Cut voor uiteenlopende zaagbehoeften, medium (middelgroot), 27 mm x 0.9 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110878 |
| EAN | 7311518160692 |
| SKU leverancier | 3851-27-0.9-8/12 |
| Merk | BAHCO |
| Breedte | 27 in |
| Materiaal | Bimetal |
| Dikte | 0,9 MM |
| Tanden per inch | 8/12 TPI |
| Artikelcode (SKU) | 110878 |
| EAN | 7311518160692 |
| SKU leverancier | 3851-27-0.9-8/12 |
| Merk | BAHCO |
| Breedte | 27 in |
| Materiaal | Bimetal |
| Dikte | 0,9 MM |
| Tanden per inch | 8/12 TPI |
| Bladdikte | 0,035 in |
| Tand type | PRX |
| CMC Range (1,0-2,2) | 1 |
| CMC Range (3,0-4,9) | 4 |
| CMC Range (5,0-5,9) | 6 |
| CMC Range (6,0-10,9) | 4 |
| CMC Range (20,0-20,9) | 4 |
| CMC Range (23,0-23,9) | 3 |
| CMC Range (30,0-30,9) | 3 |
| CMC Range (33,0-) | 3 |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw