Artikelcode (SKU): 159287 SKU leverancier: 3857-27-0.9-EZ-M
Specificaties
Artikelcode (SKU) 159287
EAN 7311518264833
SKU leverancier 3857-27-0.9-EZ-M
Merk BAHCO
Breedte 27 MM
Dikte 0.035 in MM
Tanden per inch M TPI
Tand type EZ
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Bi-metalen bandzaag, Easy-Cut voor uiteenlopende zaagbehoeften, medium (middelgroot), 27 mm x 0.9 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: