Artikelcode (SKU): 159290 SKU leverancier: 3942-150-7-SL-5P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 159290
EAN 7314150364527
SKU leverancier 3942-150-7-SL-5P
Merk BAHCO
Lengte 150 MM
Gewicht 115 G
Dikte 1,1 MM
Aantal stuks 5
Tanden per inch 7 TPI
Vorm van het blad SL
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor gips en spaanplaat, 7 TPI, 150 mm - 5-delig terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: