Artikelcode (SKU): 110917 SKU leverancier: 3942-228-7-SL-5P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110917
EAN 7314150364497
SKU leverancier 3942-228-7-SL-5P
Merk BAHCO
Lengte 228 MM
Gewicht 190 G
Dikte 1,1 MM
Aantal stuks 5
Tanden per inch 7 TPI
Vorm van het blad SL
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, Sandflex® bimetaal, voor gips en spaanplaat, 7 TPI, 228 mm - 5-delig terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: