Artikelcode (SKU): 110916 SKU leverancier: 3942-228-7-HSL-5P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110916
EAN 7314150364732
SKU leverancier 3942-228-7-HSL-5P
Merk BAHCO
Lengte 228 MM
Gewicht 216 G
Dikte 1 MM
Aantal stuks 5
Tanden per inch 7 TPI
Vorm van het blad HSL
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, HCS, voor hout, 7 TPI, 228 mm - 5-delig terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: