Artikelcode (SKU): 110918 SKU leverancier: 3942-300-7-HSL-5P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 110918
EAN 7314150364763
SKU leverancier 3942-300-7-HSL-5P
Merk BAHCO
Lengte 300 MM
Gewicht 284 G
Dikte 1 in
Aantal stuks 5
Tanden per inch 7 TPI
Vorm van het blad HSL
We houden je op de hoogte
Wanneer Reciprozaagblad, HCS, voor hout, 7 TPI, 300 mm - 5-delig terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: