Snoeizaag, grove vertanding, 450 mm
Snoeizaag, grove vertanding, 450 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 159305 |
| EAN | 7314150341535 |
| SKU leverancier | ASP-AS-C39-JT-C |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 302 G |
| Tanden per inch | 5.4 TPI |
| Weight (oz) | 10.7 oz |
| Bladlengte | 15.25 in MM |
| Artikelcode (SKU) | 159305 |
| EAN | 7314150341535 |
| SKU leverancier | ASP-AS-C39-JT-C |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 302 G |
| Tanden per inch | 5.4 TPI |
| Weight (oz) | 10.7 oz |
| Bladlengte | 15.25 in MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw