Snoeizaag, grove vertanding, 390 mm
Snoeizaag, grove vertanding, 390 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 159306 |
| EAN | 7314150341566 |
| SKU leverancier | ASP-AS-C45-JT-C |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 327 G |
| Tanden per inch | 5.4 TPI |
| Weight (oz) | 11.5 oz |
| Bladlengte | 17.75 in MM |
| Artikelcode (SKU) | 159306 |
| EAN | 7314150341566 |
| SKU leverancier | ASP-AS-C45-JT-C |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 327 G |
| Tanden per inch | 5.4 TPI |
| Weight (oz) | 11.5 oz |
| Bladlengte | 17.75 in MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw