Metaalzaagbeugel, traditioneel model, 300 mm
Metaalzaagbeugel, traditioneel model, 300 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110666 |
| EAN | 7311518240936 |
| SKU leverancier | 317 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 432 mm in |
| Hoogte | 110 mm MM |
| Gewicht | 470 G |
| Bladlengte | 300 mm in |
| Artikelcode (SKU) | 110666 |
| EAN | 7311518240936 |
| SKU leverancier | 317 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 432 mm in |
| Hoogte | 110 mm MM |
| Gewicht | 470 G |
| Bladlengte | 300 mm in |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw