Bahco METAALZAAGBEUGEL ERGO (vp=5) ref.325
Bahco METAALZAAGBEUGEL ERGO (vp=5) ref.325
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110629 |
| EAN | 7311518029708 |
| SKU leverancier | 225-PLUS |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 390 mm in |
| Hoogte | 120 mm MM |
| Gewicht | 700 G |
| Bladlengte | 300 mm in |
| Artikelcode (SKU) | 110629 |
| EAN | 7311518029708 |
| SKU leverancier | 225-PLUS |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 390 mm in |
| Hoogte | 120 mm MM |
| Gewicht | 700 G |
| Bladlengte | 300 mm in |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw