Artikelcode (SKU): 189783 SKU leverancier: LC PLUSA55BL
Specificaties
Artikelcode (SKU) 189783
EAN 8422221708664
SKU leverancier LC PLUSA55BL
Merk LINCE
Gewicht 0,616 KG
B 72 MM
A 55 MM
C 20 MM
Diameter 12 MM