Artikelcode (SKU): 189784 SKU leverancier: LC PLUSA65BL
Specificaties
Artikelcode (SKU) 189784
EAN 8422221708671
SKU leverancier LC PLUSA65BL
Merk LINCE
Gewicht 0,924 KG
B 87 MM
A 65 MM
C 25 MM
Diameter 14 MM