Dubbele gereedschapshouder 240 mm x 120 mm x 290 mm
Dubbele gereedschapshouder 240 mm x 120 mm x 290 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110976 |
| EAN | 7314153014795 |
| SKU leverancier | 4750-UP-1 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 250 MM |
| Hoogte | 302 MM |
| Gewicht | 430 G |
| Breedte | 140 MM |
| Artikelcode (SKU) | 110976 |
| EAN | 7314153014795 |
| SKU leverancier | 4750-UP-1 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 250 MM |
| Hoogte | 302 MM |
| Gewicht | 430 G |
| Breedte | 140 MM |
| Totale lengte | 250 mm MM |
| Afmeting verpakking | 302 x 140 x 250 mm |
| Totale hoogte | 302 mm MM |
| Totale breedte | 140 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw