Gereedschapshouder, universeel, 290 mm x 110 mm x 310 mm
Gereedschapshouder, universeel, 290 mm x 110 mm x 310 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 110971 |
| EAN | 7314153014733 |
| SKU leverancier | 4750-2PP-1 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 265 MM |
| Hoogte | 285 MM |
| Gewicht | 360 G |
| Breedte | 130 MM |
| Artikelcode (SKU) | 110971 |
| EAN | 7314153014733 |
| SKU leverancier | 4750-2PP-1 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 265 MM |
| Hoogte | 285 MM |
| Gewicht | 360 G |
| Breedte | 130 MM |
| Totale lengte | 265 mm MM |
| Afmeting verpakking | 285 x 130 x 265 mm |
| Totale hoogte | 285 mm MM |
| Totale breedte | 130 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw