M18BLDD2-0X boormachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312498 SKU leverancier: 4933464514
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312498
EAN 4058546224592
SKU leverancier 4933464514
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 82 NM
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 BLDD2-0X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 2.0 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Max. boor Ø in hout 76 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM