M18BLDD2-502X boormachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 844285 SKU leverancier: 4933464515
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844285
EAN 4058546224608
SKU leverancier 4933464515
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 82 NM
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu 5.0 AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included 2 x M18 B5
Naam M18 BLDD2-502X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 FC
Gewicht incl. accu 2.0 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Max. boor Ø in hout 76 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM