Rami 45mm Breed Platte Beitel Tl=185mm ref. CB51103185
Rami 45mm Breed Platte Beitel Tl=185mm ref. CB51103185
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 439324 |
| EAN | 8717981362967 |
| SKU leverancier | RRH-4312K |
| Merk | RedRooster |
| Gewicht kg | 1,8 KG |
| Luchtverbruik (l/s) | 7,1 |
| Insteek einde (mm) | H^11,0 x R^12,7 x 40 |
| Luchtaansluiting | PT 1/4" |
| Artikelcode (SKU) | 439324 |
| EAN | 8717981362967 |
| SKU leverancier | RRH-4312K |
| Merk | RedRooster |
| Gewicht kg | 1,8 KG |
| Luchtverbruik (l/s) | 7,1 |
| Insteek einde (mm) | H^11,0 x R^12,7 x 40 |
| Luchtaansluiting | PT 1/4" |
| Luchtdruk max. (MPa) | 0,63 |
| Mm A | 267 |
| Mm B | 173 |
| Slag (mm) | 89 |
| Slagen (min-1) | 2100 |
| Slagkracht (J/Slag) | 12,0 |
| Slangdiameter (mm) | 10 |
| Zuiger (mm) | 19 |
| Veiligheidsnorm | EN ISO 11148-4 |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw