Kuip, 65 l., voor Automix 1801
Kuip, 65 l., voor Automix 1801
niet op voorraad
€21,54 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 180798 |
| EAN | 4026851016119 |
| SKU leverancier | EE 07623 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 1800 W |
| Gewicht | 70 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Toerental | A :250/450 b : 20/36 TR/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 180798 |
| EAN | 4026851016119 |
| SKU leverancier | EE 07623 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 1800 W |
| Gewicht | 70 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Toerental | A :250/450 b : 20/36 TR/MIN |
| Aansluiting " | M14/special INCH |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Gewicht totaal + verpakking | 70 KG |
| Max. gewicht | 50 KG |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw