Bosch Snelspanmoer SDS-Clic (vp= 1) Ref.1603340031
Bosch Snelspanmoer SDS-Clic (vp= 1) Ref.1603340031
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 250097 |
| EAN | 0088381085984 |
| SKU leverancier | GA5021C |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 1450 W |
| Asgat | 22,23 MM |
| Onbelast toerental | 10000 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 390 x 139 x 120 MM |
| Opname | M14 TPI |
| Antiherstartfunctie (NVR-schakelaar) | 1 |
| Diameter van de schijf | 125 MM |
| Dodemansschakelaar (geen vergrendeling) | 1 |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 93 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 101 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 2,9 - 4,1 KG |
| Maximaal afgegeven vermogen | 2600 W |
| Trillingsniveau, schuren | = 2,5 M/S² |
| Trillingsniveau, vlakslijpen | 8,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), schuren | 1,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), vlakslijpen | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 2,5 m |