CEE Stekker(M) 400V - 5 polig 63A (IP67)
CEE Stekker(M) 400V - 5 polig 63A (IP67)
op voorraad
€42,05 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 177650 |
| EAN | 5420000043145 |
| SKU leverancier | LM 44865 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,825 KG |
| Spanning | 400 V |
| Aantal per overdoos | 5 st/pcs |
| IP-classificatie | 67 |
| Artikelcode (SKU) | 177650 |
| EAN | 5420000043145 |
| SKU leverancier | LM 44865 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,825 KG |
| Spanning | 400 V |
| Aantal per overdoos | 5 st/pcs |
| IP-classificatie | 67 |
| Stroomsterkte | 63 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw