CEE Koppelstekker(V) 400V - 5 polig 63A (IP67)
CEE Koppelstekker(V) 400V - 5 polig 63A (IP67)
op voorraad
€53,72 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 191070 |
| EAN | 5420000043091 |
| SKU leverancier | LM 44755 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,700 KG |
| Spanning | 400 V |
| Aantal per overdoos | 5 st/pcs |
| IP-classificatie | 67 |
| Artikelcode (SKU) | 191070 |
| EAN | 5420000043091 |
| SKU leverancier | LM 44755 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,700 KG |
| Spanning | 400 V |
| Aantal per overdoos | 5 st/pcs |
| IP-classificatie | 67 |
| Stroomsterkte | 63 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw