CEE Stekker(M) 400V - 5 polig 16A (IP44)
CEE Stekker(M) 400V - 5 polig 16A (IP44)
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 832223 |
| EAN | 5420000066700 |
| SKU leverancier | LM 44646 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,184 KG |
| Spanning | 400 V |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| IP-classificatie | 44/54 |
| Artikelcode (SKU) | 832223 |
| EAN | 5420000066700 |
| SKU leverancier | LM 44646 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,184 KG |
| Spanning | 400 V |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| IP-classificatie | 44/54 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw