Neopreen verlengkabel - 25 m / HO7RN-F 3x2,5
Neopreen verlengkabel - 25 m / HO7RN-F 3x2,5
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 832218 |
| EAN | 5420000066731 |
| SKU leverancier | LM 40625 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 7,196 KG |
| Kabellengte | 25 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | Ho7rn-f (3g x 2,5 mm2) - neopreen |
| Artikelcode (SKU) | 832218 |
| EAN | 5420000066731 |
| SKU leverancier | LM 40625 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 7,196 KG |
| Kabellengte | 25 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | Ho7rn-f (3g x 2,5 mm2) - neopreen |
| Aantal per overdoos | 6 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw