Neopreen verlengkabel 250V - 3 polig - 2 m / 16A - HO7RN-F 3Gx2,5
Neopreen verlengkabel 250V - 3 polig - 2 m / 16A - HO7RN-F 3Gx2,5
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 832220 |
| EAN | 5420000066656 |
| SKU leverancier | LM 44105 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 1,250 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Spanning | 250 V |
| Kabeltype | H07rn-f (3g x 2,5 mm - neopreen) |
| Artikelcode (SKU) | 832220 |
| EAN | 5420000066656 |
| SKU leverancier | LM 44105 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 1,250 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Spanning | 250 V |
| Kabeltype | H07rn-f (3g x 2,5 mm - neopreen) |
| Aantal per overdoos | 10 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw