Neopreen verlengkabel 250V - 3 polig - 5 m / 16A - HO7RN-F 3Gx2,5
Neopreen verlengkabel 250V - 3 polig - 5 m / 16A - HO7RN-F 3Gx2,5
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 117874 |
| EAN | 5420000043015 |
| SKU leverancier | LM 44102 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,68 KG |
| Kabellengte | 2 m |
| Spanning | 250 V |
| Kabeltype | H07rn-f (3g x 2,5 mm - neopreen) |
| Artikelcode (SKU) | 117874 |
| EAN | 5420000043015 |
| SKU leverancier | LM 44102 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 0,68 KG |
| Kabellengte | 2 m |
| Spanning | 250 V |
| Kabeltype | H07rn-f (3g x 2,5 mm - neopreen) |
| Aantal per overdoos | 25 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw