Neopreen verlengkabel 25 m/ H07RN-F 3x2,5 / Taurus2 / IP54
Neopreen verlengkabel 25 m/ H07RN-F 3x2,5 / Taurus2 / IP54
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 832217 |
| EAN | 5420000067776 |
| SKU leverancier | LM 40605 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 1,100 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | Ho7rn-f (3g x 2,5 mm2) - neopreen |
| Artikelcode (SKU) | 832217 |
| EAN | 5420000067776 |
| SKU leverancier | LM 40605 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 1,100 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | Ho7rn-f (3g x 2,5 mm2) - neopreen |
| Aantal per overdoos | 50 st/pcs |
| IP-classificatie | 44 |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw