LumX Kabelhaspel ROLL-UP 3-WAY - HO7RN-F 3Gx2,5 - Neopreen - 10 m
LumX Kabelhaspel ROLL-UP 3-WAY - HO7RN-F 3Gx2,5 - Neopreen - 10 m
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 841260 |
| EAN | 5420000068803 |
| SKU leverancier | LM 84015 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 4,500 KG |
| Netspanning | 230 V |
| Kabellengte | 15 m |
| Aantal per pallet | 50 stuks |
| Artikelcode (SKU) | 841260 |
| EAN | 5420000068803 |
| SKU leverancier | LM 84015 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 4,500 KG |
| Netspanning | 230 V |
| Kabellengte | 15 m |
| Aantal per pallet | 50 stuks |
| Kabeltype | H05vv-f (3g 1,5mm2 - vinyl) |
| Aantal ingewerkte stopcontacten | 1 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| IP-classificatie | 24 |
| Max. vermogen (afgerold) | 2000 W |
| Max. vermogen (opgerold) | 800 W |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw