LumX Kabelhaspel ROLL-UP 1-WAY - HO5VV-F 3G1,5 - Vinyl - 15 m
LumX Kabelhaspel ROLL-UP 1-WAY - HO5VV-F 3G1,5 - Vinyl - 15 m
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 841261 |
| EAN | 5420000068810 |
| SKU leverancier | LM 84110 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 5,000 KG |
| Netspanning | 230 V |
| Kabellengte | 10 m |
| Aantal per pallet | 50 stuks |
| Artikelcode (SKU) | 841261 |
| EAN | 5420000068810 |
| SKU leverancier | LM 84110 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 5,000 KG |
| Netspanning | 230 V |
| Kabellengte | 10 m |
| Aantal per pallet | 50 stuks |
| Kabeltype | H07rn-f (3g x 2,5 mm2 - neopreen) |
| Aantal ingewerkte stopcontacten | 1 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| IP-classificatie | 24 |
| Max. vermogen (afgerold) | 2000 W |
| Max. vermogen (opgerold) | 800 W |
| Met klapdeksels | ✓ |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw