LUMX LED P+ 100W / 3 m. H07RN-F / IP54 / 2700/4500/6500K / 50% dimmer
LUMX LED P+ 100W / 3 m. H07RN-F / IP54 / 2700/4500/6500K / 50% dimmer
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 841247 |
| EAN | 5420000067660 |
| SKU leverancier | LM 33590 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 100 W |
| Gewicht | 3,400 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 841247 |
| EAN | 5420000067660 |
| SKU leverancier | LM 33590 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 100 W |
| Gewicht | 3,400 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Aantal per pallet | 48 stuks |
| Kabeltype | Ho7rn-f (3 x 1,5 mm2 - neopreen) |
| Afmetingen | 342 x 295 x 116 MM |
| Kleurtemperatuur | 4000 °k K |
| Aantal ingewerkte stopcontacten | 2 st/pcs |
| Aantal per overdoos | 4 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| IP-classificatie | 54 |
| Lm (lumen) | 11500 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw