Statief galva voor LUMX LED stralers - 105 -> 275 cm
Statief galva voor LUMX LED stralers - 105 -> 275 cm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 155887 |
| EAN | 5420000063273 |
| SKU leverancier | LM 33600 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 100 W |
| Gewicht | 4,254 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 155887 |
| EAN | 5420000063273 |
| SKU leverancier | LM 33600 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 100 W |
| Gewicht | 4,254 KG |
| Kabellengte | 3 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Aantal per pallet | 80 Paar |
| Kabeltype | Ho7rn-f (3g 1,5 mm2 - neopreen) |
| Afmetingen | 368 x 346 x 92 MM |
| Kleurtemperatuur | 2700°k - 4500°k - 6500°k K |
| Aantal ingewerkte stopcontacten | 2 st/pcs |
| Aantal per overdoos | 4 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| IP-classificatie | 54 |
| Lm (lumen) | 9000 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw