TAB accu loop/zaklamp 6W COB LED/3W Power-LED, IP65, draait 360°, oplaadbaar 230V-USB
TAB accu loop/zaklamp 6W COB LED/3W Power-LED, IP65, draait 360°, oplaadbaar 230V-USB
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 171622 |
| EAN | 8717903610534 |
| SKU leverancier | TAB1947 |
| Merk | TAB |
| Gewicht | 260 G |
| Materiaal | Body van slagvast rubber gecoat abs; polycarbonaat lens MM |
| Lichtbron | Cob-led |
| Accu | Lihium 3,7 V |
| Artikelcode (SKU) | 171622 |
| EAN | 8717903610534 |
| SKU leverancier | TAB1947 |
| Merk | TAB |
| Gewicht | 260 G |
| Materiaal | Body van slagvast rubber gecoat abs; polycarbonaat lens MM |
| Lichtbron | Cob-led |
| Accu | Lihium 3,7 V |
| Brandduur | 3 (100%) en 5 (50%) uur |
| Keurmerken | Ce, rohs |
| Lengte/afmeting | 280 x 55/45 x 30 MM |
| Lichtopbrengst | 200 LM |
| Lichtstanden | 2 (100%, 50%) |
| Oplaadbaar via | Usb, 12-24 en 230 V |
| Oplaadtijd | 4,5 uur |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw