TAB accu loop/zaklamp COB-LED, kantelbaar tot 90°, oplaadbaar 12-230V, USB
TAB accu loop/zaklamp COB-LED, kantelbaar tot 90°, oplaadbaar 12-230V, USB
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 171624 |
| EAN | 8717903610800 |
| SKU leverancier | TAB42102 |
| Merk | TAB |
| Gewicht | 280 G |
| Materiaal | Rubber gecoat abs huis, polycarbonaat lens MM |
| Lichtbron | Cob-led en power-led |
| Kleurtemperatuur | 5500-6000 K |
| Artikelcode (SKU) | 171624 |
| EAN | 8717903610800 |
| SKU leverancier | TAB42102 |
| Merk | TAB |
| Gewicht | 280 G |
| Materiaal | Rubber gecoat abs huis, polycarbonaat lens MM |
| Lichtbron | Cob-led en power-led |
| Kleurtemperatuur | 5500-6000 K |
| Accu | Lithium 18650 3,7 V |
| Brandduur | 6w cob (2,5-4) en 3w power-led (3,5) uur |
| Keurmerken | Ce, rohs |
| Lengte/afmeting | 229 x 53 x 42 MM |
| Lichtopbrengst | 300-600 LM |
| Oplaadbaar via | 230 en usb-c V |
| Oplaadtijd | 2-3 uur |
| Verbruik | 6 (cob) 3 (power-led) W |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw