Statief galva voor LUMX LED stralers - 105 -> 275 cm
Statief galva voor LUMX LED stralers - 105 -> 275 cm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 117818 |
| EAN | 5420000062412 |
| SKU leverancier | LM 03305 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 7,1 KG |
| Max. hoogte | 3,00 m |
| Aantal per overdoos | 2 st/pcs |
| Min. hoogte | 1,40 m |
| Artikelcode (SKU) | 117818 |
| EAN | 5420000062412 |
| SKU leverancier | LM 03305 |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 7,1 KG |
| Max. hoogte | 3,00 m |
| Aantal per overdoos | 2 st/pcs |
| Min. hoogte | 1,40 m |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw