GALAXY SMD LED straler 80W / 3 m. H07RN-F / IP54
GALAXY SMD LED straler 80W / 3 m. H07RN-F / IP54
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 117817 |
| EAN | 5420000018938 |
| SKU leverancier | LM 0225E |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 6,15 KG |
| Aantal per pallet | 36 stuks |
| Max. hoogte | 2,75 m |
| Aantal per overdoos | 3 st/pcs |
| Artikelcode (SKU) | 117817 |
| EAN | 5420000018938 |
| SKU leverancier | LM 0225E |
| Merk | LUMX |
| Gewicht | 6,15 KG |
| Aantal per pallet | 36 stuks |
| Max. hoogte | 2,75 m |
| Aantal per overdoos | 3 st/pcs |
| Min. hoogte | 1,09 m |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw