Statief galva voor LUMX LED stralers - 105 -> 275 cm
Statief galva voor LUMX LED stralers - 105 -> 275 cm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 888908 |
| EAN | 5420000071001 |
| SKU leverancier | LM 30365 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 50 W |
| Gewicht | 3,25 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 2 |
| Artikelcode (SKU) | 888908 |
| EAN | 5420000071001 |
| SKU leverancier | LM 30365 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 50 W |
| Gewicht | 3,25 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 2 |
| Oplaadbaar | 1 |
| Kabeltype | H05rn-f (2 x 1,0 mm2 - neopreen) |
| Afmetingen | 286 x 295 x 225 MM |
| Kleurtemperatuur | 5000 °k K |
| Aantal per overdoos | 4 st/pcs |
| Batterijen | 7,4 v 6600 mah li-ion V |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Elektrische veiligheidsklasse batterijen | 3 |
| Energiebesparend | ✓ |
| Gebruiksduur | ± 3 hrs uren |
| IP-classificatie | 65 |
| IP-classificatie batterijen | 54 |
| Lm (lumen) | 3300 LM |
| Oplaadtijd | ± 3 hrs uur |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw