LED armatuur HP-S 250: 250W / 5 m H07RN-F / IP66 / 6500K (EX LM 61020)
LED armatuur HP-S 250: 250W / 5 m H07RN-F / IP66 / 6500K (EX LM 61020)
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 888903 |
| EAN | 5420000072886 |
| SKU leverancier | LM 62120 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 120 W |
| Gewicht | 4,2 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 888903 |
| EAN | 5420000072886 |
| SKU leverancier | LM 62120 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 120 W |
| Gewicht | 4,2 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Kabeltype | H07rn-f (3g 1,5 mm2 - neopreen) |
| Afmetingen | 310 x 87 x 228 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 °k K |
| Aantal per overdoos | 4 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| IP-classificatie | 65 |
| Lm (lumen) | 16800 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw