LED armatuur HP-S 120: 120W / 5 m H07RN-F / IP66 / 6500K (EX LM 61015)
LED armatuur HP-S 120: 120W / 5 m H07RN-F / IP66 / 6500K (EX LM 61015)
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 888906 |
| EAN | 5420000072909 |
| SKU leverancier | LM 62500 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 500 W |
| Gewicht | 15,5 KG |
| Kabellengte | 0,3 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 888906 |
| EAN | 5420000072909 |
| SKU leverancier | LM 62500 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 500 W |
| Gewicht | 15,5 KG |
| Kabellengte | 0,3 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Kabeltype | H07rn-f (3g 1,5 mm2 - neopreen) |
| Afmetingen | 460 x 339 x 111 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 °k K |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| IP-classificatie | 65 |
| Lm (lumen) | 70000 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw