Statief galva voor LUMX LED stralers - 105 -> 275 cm
Statief galva voor LUMX LED stralers - 105 -> 275 cm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 117860 |
| EAN | 5420000062153 |
| SKU leverancier | LM 37500 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 50 W |
| Gewicht | 2,6 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Artikelcode (SKU) | 117860 |
| EAN | 5420000062153 |
| SKU leverancier | LM 37500 |
| Merk | LUMX |
| Vermogen | 50 W |
| Gewicht | 2,6 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Elektrische veiligheidsklasse | 1 |
| Aantal per pallet | 40 Paar |
| Kabeltype | H07rn-f (3g 1,5 mm2 - neopreen) |
| Afmetingen | 280 x 286 x 280 MM |
| Kleurtemperatuur | 6000 °k °K |
| Aantal ingewerkte stopcontacten | 2 st/pcs |
| Aantal per overdoos | 4 st/pcs |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| IP-classificatie | 54 |
| Lm (lumen) | 4000 LM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw