PEN LIGHT LED, herlaadbaar - 250 lm + 10
PEN LIGHT LED, herlaadbaar - 250 lm + 10
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 888818 |
| EAN | 5420000070769 |
| SKU leverancier | LM 51700 |
| Merk | LUMX |
| Elektrische veiligheidsklasse | 3 |
| Afmetingen | 165 x 23 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Batterijen | 3,7 v - 800 mah lithium V |
| Artikelcode (SKU) | 888818 |
| EAN | 5420000070769 |
| SKU leverancier | LM 51700 |
| Merk | LUMX |
| Elektrische veiligheidsklasse | 3 |
| Afmetingen | 165 x 23 MM |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Batterijen | 3,7 v - 800 mah lithium V |
| CE - gekeurd | ✓ |
| Energiebesparend | ✓ |
| Gebruiksduur | 2 hrs uren |
| IP-classificatie | 20 |
| Lm (lumen) | Lamp 400 lm - torch 100 LM |
| Oplaad aansluiting | Usb-c |
| Oplaadtijd | 2 hrs uur |
| USB rechargeable | ✓ |
| Verkoopseenheid | 16 st/pcs |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw