| Artikelcode (SKU) | M11590-020-002 |
| EAN | 5414729098838 |
| SKU leverancier | 3501114021B674400XS |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 280 g/m² G |
| Stofsamenstelling | polyester |
| Kledingmaat (internationaal) | XS |
| Gewicht (kwaliteit) | 280 G/M² |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11590-020-002 | Maat | XS | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €89,18 (incl. btw) | |
| | SKU | M11590-020-003 | Maat | S | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €89,18 (incl. btw) | |
| | SKU | M11590-020-004 | Maat | M | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €89,18 (incl. btw) | |
| | SKU | M11590-020-005 | Maat | L | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €89,18 (incl. btw) | |
| | SKU | M11590-020-006 | Maat | XL | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €89,18 (incl. btw) | |
| | SKU | M11590-020-007 | Maat | 2XL | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €89,18 (incl. btw) | |
| | SKU | M11590-020-008 | Maat | 3XL | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €89,18 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11590-020-002 |
| EAN | 5414729098838 |
| SKU leverancier | 3501114021B674400XS |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 280 g/m² G |
| Stofsamenstelling | polyester |
| Kledingmaat (internationaal) | XS |
| Gewicht (kwaliteit) | 280 G/M² |
| Materiaal | polyester |
| Kleur (combinatie) | grijs/zwart |
| Waterafstotend | WR = 5000 mm - 15 < Ret <= 25 m².Pa/W |
| Stof materiaal | PES21 |
| Compositie | 100% PES |
| Voering | 3LAAGSE.SOFTSH.FL.VOERINGSTOF |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Drukkersrits | 1 |
| Sluiting type | lange ritssluiting, steekzak met ritssluiting, borstzak met ritssluiting |
| Kinbescherming | kinbescherming bovenaan rits |
| Gebreide kraag | 1 |
| Boordtype | gebreide heupboord |
| Zakken | gsm-zak met touchscreenvenster, binnenzak |
| Compartimenten | zak voor minitablet |
| Reflecterende elementen | reflecterende details |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Cordura® versterking | versterking van schouder tot schouder |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw