- Klassiek timmermanshemd met opstaande kraag, lange mouwen met manchetten.
- Met borstzak en stoffen ceintuur
| Artikelcode (SKU) | M11221-004-005 |
| EAN | 7330509064849 |
| SKU leverancier | 325011258810L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 250 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw/wit |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 250 g/m² |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11221-004-003 | Maat | S | Kleur | Marineblauw/wit | niet op voorraad | €57,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M11221-004-004 | Maat | M | Kleur | Marineblauw/wit | niet op voorraad | €57,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M11221-004-005 | Maat | L | Kleur | Marineblauw/wit | niet op voorraad | €57,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M11221-004-006 | Maat | XL | Kleur | Marineblauw/wit | niet op voorraad | €57,23 (incl. btw) | |
| | SKU | M11221-004-007 | Maat | XXL | Kleur | Marineblauw/Wit | niet op voorraad | €57,23 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11221-004-005 |
| EAN | 7330509064849 |
| SKU leverancier | 325011258810L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 100% katoen, twill, 250 g/m² G |
| Kleur | Marineblauw/wit |
| Stofsamenstelling | 100% katoen, twill, 250 g/m² |
| Kwaliteit | 1125 |
| Kleurnummer | 8810 |
| Categorie | Ambacht |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw