- De favoriete winterjas van de vakman in warme beavernylon kwaliteit.
- Het zijn de details die het verschil maken.
- De jas heeft een telefoonzakje, verlengd rugpand, verstelbare tailleband.
- Details die zorgen voor een goed comfort
| Artikelcode (SKU) | M10766-012-005 |
| EAN | 7330509460276 |
| SKU leverancier | 481519009900L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² G |
| Kleur | Zwart |
| Stofsamenstelling | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M10766-012-004 | Maat | M | Kleur | Zwart | niet op voorraad | €157,42 (incl. btw) | |
| | SKU | M10766-012-005 | Maat | L | Kleur | Zwart | niet op voorraad | €157,42 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M10766-012-005 |
| EAN | 7330509460276 |
| SKU leverancier | 481519009900L |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | L |
| Gewicht | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² G |
| Kleur | Zwart |
| Stofsamenstelling | 70% polyester, 30% katoen, twill, waterwerende afwerking, 230 g/m² |
| Kwaliteit | 1900 |
| Kleurnummer | 9900 |
| Categorie | Wind/regen/sneeuw |
| Land van herkomst | Lk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw